top of page
karaca backround.jpg

Diş Hekimi Turgay Baş 1979 yılında Gümüşhane iline bağlı Kelkit ilçesinde doğmuştur. İlk ve orta öğrenimini Erzincan'da tamamlamıştır. Üniversite eğitimini Süleyman Demirel Üniversitesin'den 2003 yılında mezun olarak tamamlamış ve Erzincan'da muayenehane açarak meslek hayatına başlamıştır. 2017 yılın itibarıyla İstanbul'a yerleşmiş olup Özel Esencan Hastanesi'nde diş bölümü klinik yöneticisi olarak çalıştıktan sonra 2020 yılından itibaren Karaca Ağız ve Diş Sağlığı merkezini kurarak mesleğini burada devam ettirmektedir. Diş hekimliğinin her alanında çalışmaları ve tecrübesi olmakla beraber, özellikle cerrahi, implantoloji ve protetik tedavilerde yoğunlaşmıştır.

  • Instagram

Turgay Baş

Dt.Mustafa Erensoy

Diş Hekimi Mustafa ERENSOY 1993 yılı Bitlis Ahlat doğumlu olup ilk ve orta öğrenimini Bitlis ve Ahlat'ta tamamladıkatan sonra Üniversite eğitimini Kocaeli Üniversitesi'nde tamamlayarak 2018 yılında meslek hayatına İstanbul'da başlamıştır. Özel Median Tıp Merkezi, Özel Weisse Zahne Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, Özel Esencan Hastanesi gibi kurumlarda çalıştıktan sonra 2020 yılı itibarıyla Özel Karaca Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ailesine katılmış olup mesleğine burada devam etmektedir.Genel diş hekimliği uygulamalarının hepsini yapmakla beraber estetik ve çocuk diş hekimliği alanında uygulamalar yapmaktadır.

  • Instagram

Mustafa Erensoy

dfd.jpg

1995 yılında İstanbul da doğan Dt.Sinem Tatar lise eğitimini Naci Ekşi Anadolu lisesinde tamamladı. Diş Hekimliği Eğitimini Biruni Üniversitesinde tamamlayarak mezun oldu .1 sene özel bir poliklinikte görev aldıktan sonra Karaca Ağız ve Diş Sağlığı Poliklinigi kadrosuna katılarak çalışmaya başladı. Aynı zamanda cerrahi implant-implant üstü protez ve endodonti alanlarında eğitimlerini tamamladı.


Dt.Sinem Tatar genel diş hekimliğinin yanında bleaching ve estetik restorasyonların tedavilerini yapmaya devam etmektedir.

  • Instagram

Dt. Sinem Tatar

Dt.Oğuzhan Oğuz

Diş hekimi Oğuzhan oğuz 1996 yılı Van doğumlu olup ilk ve orta öğrenimini Van milli piyango Anadolu lisesinde tamamlamıştır 
2020 yilinda Kocaeli üniversitesinden mezun olmuş, aynı yıl özel Karaca ağız Dış sağlığı polikliniği ailesine katılmıştır.
Genel Dış hekimliği tedavilerinin yanında endodontik ve restoratif tedavilerde yoğunlaşmıştır

  • Instagram

Dt.Oğuzhan Oğuz

  • Facebook
  • Karaca Diş İnstagram
  • Karaca Diş Yotube
bottom of page